מיטת טיפולים למכירה


בין אם יש לכם מכון יופי, מכון עיסוי או אולי קליניקה שמציעה טיפולי רפואה משלימה, סביר שיש לכם גם מיטת טיפולים אחת או יותר. אם אין לכם ואתם מעוניינים לרכוש אחת כזו, כדאי שתבחנו כמה פרמטרים לפני שאתם מבצעים את הרכישה:


  1. התאמת סוג מיטת הטיפולים לסוג ולסגנון הטיפול המוצע – השוק מציע כיום מגוון רחב של מיטות טיפול רפואית. חשוב מאד, ולו כדי ליהנות מבחירה מוצלחת ונכונה, להגדיר את הצרכים ולקחת בחשבון גם את סוג הטיפול המוצע עליה. לטיפולים פיזיותרפיים למשל מתאימות מיטות טיפול מסוג אחד, ולעיסויים מתאימות מיטות מסוג אחר.

  2. מידות המיטה – אם אתם מחפשים מיטת טיפולים למכירה ומתלבטים במה לבחור, בדקו היטב את מידותיה תחילה. מיטות הטיפולים מגיעות באורכים שונים וגם בגבהים שונים. חשוב שהן תתאמנה למטופלים, כמו גם למטפלים עצמם הנדרשים לעבוד מולן לא מעט שעות במהלך היום. ההמלצה היא לרכוש מיטה מתכווננת, כזו שניתן לכוון אותה בהתאם לצרכים הקיימים וליהנות מגמישות רבה במוצר אחד.

  3. היציבות שלה – מידת היציבות שמציעה מיטת הטיפולים היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר. מיטה יציבה היא מיטה בטוחה. על המטופל, השוכב עליה, לחוש בטוח וגם בנוח ולזוז עליה, בעת הצורך, בחופשיות ללא כל חשש.

  4. מזרן המיטה – גם למזרן מיטת הטיפולים יש תפקיד חשוב מאד, והוא דורש התייחסות רבה בדומה למיטה עצמה. חשוב שזה יהיה מזרן איכותי, מזרן נוח ולא דק מדי. פעמים רבות סובלים המטופלים השוכבים על מיטת הטיפולים מכאבים שונים. מזרן שאיננו נוח ומתאים להם עשוי להגביר את תחושת הכאב ולגרום לאי נוחות, הפוגעת בטיב ובאיכות הטיפול.

  5. העלויות – טווח מחירי מיטות הטיפולים הוא רחב. מיטות איכותיות תעלנה יותר ממיטות פשוטות, ובמקרים אלה מוטב שלא להתפשר על האיכות ולשלם יותר.

מחפשים מיטת טיפולים חדשה לקליניקה או למכון שלכם? מדיסון בום, המתמחה בציוד לרפואה משלימה, מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות, לרבות מיטות טיפול רפואיות איכותיות. מעוניינים לשמוע על כך עוד? לפרטים והזמנות, התקשרו לטלפון 03-7523666 / 04-8414322‬