מיטת טיפולים מתקפלת

 

רוצים להתחדש במיטת טיפולים מתקפלת? לא משנה מהו התקציב שלכם, תגלו שהאפשרויות הן רבות וטווח המחירים, כפי שניתן לנחש, הוא רחב. כפי שקורה בכל תחום, גם כאן ניתן למצוא פתרונות מאיכות גבוהה וכאלה הנחשבים לאיכות ירודה. כך או כך, העלות פעמים רבות היא אחד השיקולים המרכזיים כשמחפשים מיטת טיפולים מתקפלת וכדאי לדעת, לפני שבוחרים, מה משפיע על כך.

אז, רגע לפני שאתם יוצאים למסע הקניות ובוחרים את המיטה החדשה שתשרת אתכם בזמן העבודה, הנה כל הפרמטרים המשפיעים על העלות שלה:

איכות איכות איכות

רוצים לדעת כמה עולה מיטת טיפולים מתקפלת? בדקו תחילה את האיכות שלה. ככל שאיכות המיטה גבוהה יותר, כך המחיר יהיה גבוה בהתאם. באופן כללי, עלות המיטות המתקפלות המוצעות כיום נמוכה מאלו הקבועות, שאינן מתקפלות. אולם, גם בתחום זה אפשר למצוא טווח רחב מאד של איכויות, כאשר האיכותיות ביותר הן גם היקרות ביותר. אם אתם נוהגים להסתובב לא מעט עם המיטה המתקפלת בין הלקוחות השונים ולהשתמש בה מספר רב מאד של פעמים, חפשו את האיכות הגבוהה.

היצרן

ישנם כיום לא מעט יצרנים, האחראיים על ייצור מיטת טיפולים מתקפלת מחיר המיטה נקבע בין היתר על ידי היצרן עצמו ושיקולים שונים שהוא לוקח בחשבון. יצרנים גדולים ומוכרים, הנהנים משוק לקוחות גדול גם כן, יכולים להרשות לעצמם להציע מחירים נמוכים יותר ללקוח, מחירים שאינם באים על חשבון האיכות. גם יצרנים בתחילת הדרך, המעוניינים למשוך כמה שיותר לקוחות, יעדיפו להציע את מוצריהם בעלות נמוכה, בהשוואה למתחרים. בכל מקרה, כדאי לחפש מיטת טיפולים המיוצרת על ידי יצרן מוכר ומוביל בתחומו. כך תדעו שהמיטה שבחרתם תשרת אתכם נאמנה לאורך כל הדרך.

המשקל

ישנן מיטות מתקפלות קלות משקל וישנן מיטות כבדות יותר. משקל המיטה משפיע, בין היתר, גם על המחיר. מיטה קלה היא מיטה שנוח לעבוד אתה, היא קומפקטית ופשוטה לתפעול. מצד שני, מיטה כבדה יותר עשויה לגרום למטופל, השוכב עליה, תחושת ביטחון רבה יותר מזו הקלה. לנוהגים להסתובב עם המיטה לא מעט, כדאי לחפש מיטה קלת משקל, שאפשר יהיה לשאת אותה ממקום למקום ללא כל בעיה.

 

מיטת עיסוי מתקפלת מאלומיניום

מחפשים מיטות מתקפלות בעלות נוחה? מדיסון בום, המתמחה בציוד לרפואה משלימה, מציעה לכם מגוון של מיטות מתקפלות באיכויות שונות ובטווח מחירים רחב. למידע על האפשרויות השונות וגם על המחירים, התקשרו לטלפון 03-7523666 / 04-8414322‬