מדיסין בום

המרכז הגדול בארץ לציוד רפואה משלימה

חברת מדיסין בום בע”מ (חפ 513728287)  הוקמה בשנת 1994 על ידי שני סטודנטים לרפואה סינית אשר נענו לדרישה הגוברת למציאת ספק אמין שיתן מענה לכל צרכי המטפלים והקליניקות לרפואה משלימה בארץ. באותה התקופה היה תחום הרפואה המשלימה בחיתוליו וכמות הסטודנטים והמטפלים הייתה קטנה.

כיום, לאחר כמעט 30 שנה של פעילות ענפה ופורצת דרך,מדיסין בום היא החברה המובילה לאספקת ציוד מקצועי ואמין למטפלים המוסדיים והפרטיים ברפואה משלימה בארץ. יש לנו כ-8000 לקוחות פעילים ובהם מרפאות מכבי וכללית ,וכל מרפאות בתי החולים בארץ. בזכותכם, לקוחותינו היקרים, אנו כאן ובשבילכם נמשיך לספק את הציוד הטוב ביותר ולעשות את כל הניתן ע”מ לתת לכם את השרות הטוב ביותר והתמיכה המושלמת למרפאותיכם.

אנו מייצגים באופן בלעדי את מיטב המותגים העולמיים בתחום כמו חברת SEIRIN מיפן חברת DONG BANG מקוריאה ועוד חברות רבות ומותגים מוצלחים מכל העולם. אנו משווקים את צמחי המרפא המצוינים של חברת זן צמחים ושל חברת KAN Herbs.

מדיסין בום חרטה על דגלה את אות המצוינות והאמינות כלפי הצרכנים ועל כן כל העובדים שלנו הנם בעלי דיפלומה ברפואה סינית,ארומטרפיה וצמחי מרפא. כל עובדי החברה עובדים בחצי משרה ובשאר הזמן מנהלים קליניקות פרטיות משגשגות. כל המוצרים הנמכרים בחנויות שלנו עוברים ביקורות קפדניות מתוך הבנה ש “מה שטוב לי כמטפל-טוב לאחר”, כולנו משתמשים בכל המוצרים דרך קבע ומאמינים בהם עד מאוד.

אנו מודים לכולכם על האמון והתמיכה ומזמינים אותכם להמשיך וליהנות עמנו מחוויית הרכישה גם באתר זה וגם בחנויות שלנו ונשמח תמיד לעמוד לרשותכם .

בברכה, וימאל,אורי וכל צוות מדיסין בום.