מחלקות
מבצע!

קוריולוס CORIOLUS

מק"ט: 151154 קטגוריה:

151

סדרה: פטריות מרפא
איברים: כבד, כליות.
אנרגטיקה וטעם: מעט חמימה, מתוקה
פעולות על פי הרפואה הסינית: סילוק לחות והתמרת ליחה, טיהור חום, חיזוק הכבד והכליות, המרצת מערכת החיסון והגברת בנייה מחדש של רקמת שריר, פעילות נוגדת חיידקים, נוגדת וירוסים (CMV), נוגדת חמצון ונוגדת גידולים.
שם סיני: Yun zhi.
שם מדעי: Trametes versicolor, Coriolus versicolor.

אינדיקציות: סרטן, זיהומים (במערכת הנשימה, במערכת השתן, במערכת העיכול ובכבד) ונטייה לזיהומים חוזרים, תמיכה במערכת החיסון בתהליך ההחלמה מניתוח או במהלך טיפול מדכא מערכת החיסון, תמיכה בבריאות הכבד, הפטיטיס, חולשה, עייפות ולאות כללית.

השימוש בקוריולוס ברפואה הסינית המסורתית תועד כבר במאה ה-15. על-פי המטריה מדיקה משושלת מינג, קוריולוס "…מטיבה עם הרוח ועם אנרגית החיים ומחזקת את הגידים והעצמות. נטילה ממושכת של Yun zhi (קוריולוס) תגרום לנמרצות וחיים ארוכים".

בסין וביפן, קוריולוס מובילה בראש רשימת המוצרים הניתנים לחולים הסובלים מהפרעות כרוניות וחמורות במערכת החיסון. ביכולתה לספק הגנה מכימותרפיה לתאים הבריאים ולהגביר את רגישותה לתאים הסרטניים, ומפיקים ממנה את Krestin, אחת התרופות הנמכרות ביותר ביפן לטיפול בסרטן. מחקרם רבים מעידים על יכולתה להגביר ייצור תאים דם לבנים ולמנוע את הישנות המחלה, ומשרד הבריאות ביפן ממליץ להשתמש בקוריולוס במקביל לטיפולי כימותרפיה או הקרנות. הפטרייה משפעלת את מערכת החיסונית באופן רחב, שאינו ספציפי, ולפיכך משמשת לטיפול במגוון סוגי סרטן הכוללים סרטן שד, ריאות, מעי-גס, ושט, קיבה וסרקומה.

אזהרות והתוויות נגד: 
קוריולוס בטוחה לשימוש ארוך טווח. 
אנשים הנוטלים תרופות, ילדים, נשים הרות ונשים מניקות – יש להתייעץ עם הרופא המטפל.

הוראות שימוש: 1-2 קפסולות, פעמיים עד שלוש ביום. ניתן ליטול את הקפסולות עם כוס מים או לרוקן את הקפסולה לכוס מים, לערבב ולשתות.

מחקר:
מחקרים בבע"ח הוכיחו כי לקוריולוס יכולת להגביר בצורה משמעותית את פעילות מערכת החיסון ולבלום שגשוג גידולים. נצפתה הארכת  משך חייהם של עכברים בשל המרצת פעילות הפאגוציטים והגברת התפקוד של המערכת הרטיקולו-אנדותליאלית, הגברת תפקוד לימופוציטים מסוג NK  ותמיכה בייצור תאי דם לבנים. בנוסף, נמצא כי הרכיבים הפעילים בקוריולוס משפרים את יכולות ההרג התאי ותומכים בשגשוג תאי T ואינטרלוקין-2.

מחקרי מעבדה הדגימו בעקביות כי קוריולוס מעצימה פעילות לימופוציטים מסוגNK , מדכאת גרורות, משפרת תגובתיות אינטרפרון ואינטרלוקין-2, כמו גם שגשוג תאי T והשראת מוות תאי (Apoptosis) במספר סוגי תאים סרטניים. ביכולתה לסתור את השפעתה המדכאת של כימותרפיה מסוג Cyclophosphamide על תאי הדם הלבנים. עוד נמצא כי פוליסכרידים המופקים מקוריולוס סותרים את דיכוי מערכת החיסון בשימוש בפרדניזון, ומונעים נזק מהקרנות. 

שיעורי הישרדות טובים יותר נמצאו לחולי סרטן המקבלים טיפול קונבנציונלי בשילוב קוריולוס.

כשר פרווה
בהשגחת הרבנות  האזורית ערבה תיכונה
  • משקל:
    0.00000000 kg
  • 5 כוכבים
  • 4 כוכבים
  • 3 כוכבים
  • 2 כוכבים
  • 1 כוכבים

דירוג ממוצע: 0.0 מתוך 5 (0 דירוגים)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

ביקורות

אין עדיין חוות דעת למוצר.

דרגו את “קוריולוס CORIOLUS”