מחלקות
מבצע!

מאיטקה MAITAKE

מק"ט: 151160 קטגוריה:

151

סדרה: פטריות מרפא
פעולות על פי הרפואה הסינית: ויסות פעולת הקיבה והמעיים, חיזוק הכבד והלב, חיזוק צ'י ודם, פיזור תקיעות מזון.
שם סיני: Hui Shu Hua
שם מדעי: Grifola frondosa

אינדיקציות: עייפות, תשישות ותסמונת העייפות הכרונית (CFS), קדחת השחת, סוכרת, יתר לחץ דם, היפרליפידמיה, שמירה על משקל תקין, תסמונת שחלות פוליציסטיות (PCOS), סוגי סרטן שונים, ובעיקר סרטן השד, תמיכה בזמן טיפולים כימותרפיים, דלקות כבד, תסמונות כשל חיסוני (כמו HIV/AIDS).

פטריית המאיטקה משמשת באסיה למאכל ולריפוי מזה אלפי שנים. ביפן, ארץ מוצאה, ניתן לה השם "פטרייה מרקדת": מי שמצא אותה רקד משמחה מאחר והמאיטקה שווה את משקלה בכסף.
סגולות הריפוי הייחודיות למאיטקה היוו חלק מהפולקלור ומהרפואות העממיות במזרח אסיה מאז ומתמיד. לקראת סוף המאה ה-20 החלו חוקרים ביפן לבחון את ההשפעות הרפואיות של הפטרייה על גורמי המוות הנפוצים של זמננו: יתר לחץ דם, רמות שומנים גבוהות בדם, סוכרת וסרטן. התגלה שבנוסף ליכולתה לחזק את מערכת החיסון, למאיטקה תכונות אנטי-קרצינוגניות ואדפטוגניות, כלומר, ביכולתה לתמוך בגוף במלחמתו כנגד גידולים סרטניים ולטפל במצבי עקה ודחק (סטרס) לא ספציפיים.

השימוש בפטרייה ברפואה הסינית וברפואה היפנית רחב טווח ונוגע להקלת מצבי חולשה ועייפות, החלמה ובהתאוששות ממחלות כרוניות, תמיכה במערכת החיסון ובמטבוליזם, הסדרת היציאות, טיפול בקשיים בהשתנה, שיפור תפקוד מערכת הלימפה וטיפול בצבירת נוזלים, שמירה על חיוניות כלי הדם, הקלת מתחים ויצירת תחושת קלילות בגוף.

הוראות שימוש: 1-2 קפסולות, פעמיים עד שלוש ביום. ניתן ליטול את הקפסולות עם כוס מים או לרוקן את הקפסולה לכוס מים, לערבב ולשתות.
אזהרות והתוויות נגד: פטריית המאיטקה נחשבת בטוחה לשימוש ארוך טווח. 

מחקרים:
מחקר מראה כי תמצית מאיטקה משרה אפופטוזיס ("מוות מתוכנן") של תאי סרטן שד על-ידי שפעול הגן BAK-1 [2011].

מחקר ראשוני מצביע כי צריכה יום-יומית של מאיטקה מביאה לשיפור הביוץ בנשים עם אמנוריאה על רקע תסמונת שחלות פוליציסטיות [2010].

מיצוי מימי של מאיטקה מקל על דלקתיות במעי (במחלות מעיים דלקתיות, IBD) על-ידי דיכוי ייצור ציטוקין TNF-alpha ופעולותיו [2010].

מיצוי מיימי של מאיטקה מעכב שגשוג ארבע שורות תאי סרטן מעי [2009].

מחקר ראשוני מצביע על הורדת רמות הסוכר בדם בחולי סוכרת סוג 2, לאחר צריכה יומית של 1-1.5 גר' של תרכובת פוליסכרידית ממאיטקה (MMP) [2001].

מחקר ראשוני מציע כי שימוש במאיטקה, המשפעלת את מערכת החיסון ["Natural killer cells", cytotoxic T-cells, interleukin-1 ו- superoxide anions], מונע
התפתחות תאים סרטניים וגרורותיהם [1987, 1995, 1997].

הערה: מאחר ונשים הסובלות מתסמונת שחלות פוליציסטיות מפתחות תנגודת לאינסולין, השימוש במאיטקה לטיפול בתסמונת זו מומלץ ביותר.
חלבון מאיטקה Beta-glucan מעודד שיקום תאי דם לבנים ותפקוד מח עצם לאחר כימותרפיה [2010].

כשר פרווה
בהשגחת הרבנות  האזורית ערבה תיכונה
  • משקל:
    0.00000000 kg
  • 5 כוכבים
  • 4 כוכבים
  • 3 כוכבים
  • 2 כוכבים
  • 1 כוכבים

דירוג ממוצע: 0.0 מתוך 5 (0 דירוגים)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

ביקורות

אין עדיין חוות דעת למוצר.

דרגו את “מאיטקה MAITAKE”